Кошик
Velotime - Час купувати велосипед!
+380 (96) 403-36-78
+380 (63) 947-73-88

Шампунь в порошку MUC-OFF 4 шт. (4шт)

Шампунь в порошку MUC-OFF 4 шт. (4шт), фото 1

1 099 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: MC.20561
Шампунь в порошку MUC-OFF 4 шт. (4шт)
Шампунь в порошку MUC-OFF 4 шт. (4шт)Готово до відправки
1 099 ₴
+380 (96) 403-36-78
  • +380 (63) 947-73-88
  • +380 (50) 239-22-33
+380 (96) 403-36-78
  • +380 (63) 947-73-88
  • +380 (50) 239-22-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Деякі засоби для чищення велосипедів мають вуглецевий слід більший, ніж Т-Рекс із Парку Юрського періоду, але тільки не ми. Ми постійно шукаємо нові шляхи скорочення споживання пластику і води, а також викидів CO2, тому ми взялися за грандіозне завдання - розробити ідеальний порошковий очищувач! Протягом трьох років ми тестували і перебирали сотні варіантів, поки не зупинилися на одному. Створене з використанням останніх технологічних досягнень і найкращих біорозкладних інгредієнтів (75% з яких - рослинного походження!), наше нове творіння є не лише неймовірно безпечним для вас і довкілля, а й для всіх велосипедів і лакофарбових покриттів.

У компанії Muc-Off не заведено робити щось наполовину. Порошок Punk Powder забезпечує звичну очищувальну здатність, але при цьому містить інгредієнти, що легко розкладаються, та на 92% менше упаковки, ніж дві наші стандартні пляшки об'ємом 1 л. Це дійсно блиск без вини винних! Швидкорозчинна формула означає, що засіб готовий до використання вже через кілька секунд після додавання води, а якщо ви хочете стати справжнім еко-воїном, то можете навіть використовувати зібрану дощову воду! Просто використовуйте свою стару пляшку Muc-Off або візьміть одну з наших нових алюмінієвих пляшок "Bottles for Life" і приступайте до прибирання - він навіть працює з нашою мийкою високого тиску, створюючи чудову піну для максимально швидкого прибирання.

Не тільки порошок - зелений і злий (по відношенню до бруду), а й упаковка. Воно на 100% не містить пластику, а кожен пакетик придатний для компостування (сертифікований за стандартом EN 13432) і виготовлений з відновлюваної сировини. Ми навіть використовували чорнило на рослинній основі!

Починаючи з виробництва і закінчуючи самим порошком, у ньому закладена екологічна безпека. Тому ви можете кататися на чистому велосипеді та з чистою совістю. Punk Powder - це майбутнє чищення велосипедів - майбутнє вже тут!

Особливості:

  • Виготовляє 2 літри засобу для чищення велосипедів

  • 100% безпластикова упаковка

  • Інгредієнти, що легко розкладаються

  • 100% без води

  • Замініть свою стару пляшку і допоможіть скоротити кількість пластикових відходів

  • 92% економії упаковки в порівнянні з 2 х 1 л засобу для чищення велосипедів

  • 100% екологічно чисті інгредієнти, включно з рослинною сировиною

  • Поставляється в саше, що компостується, і друкується рослинним чорнилом

  • Картонна коробка з переробленого FSC картону, що містить 2 пакетики, з яких виходить 2 л засобу для чищення велосипедів

  • Безпечний для всіх деталей і поверхонь, включно з вуглецевим волокном

  • Не завдає шкоди ущільненням, тросам, колодкам і роторам дискових гальм

  • Лужна основа, не містить спирту, фреонів, ЕДТА, розчинників і кислот

  • Не містить шкідливих речовин, не тестується на тваринах

Характеристики
Основні
ВиробникMuc-Off
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Тип аксессуарівШампунь
Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 099 ₴